Resimli Yemek Tarifleri | Abonelik

Abonelik

Sitemize e-posta abonesi olmak sizlere eklenen tarifleri kaçırmama fırsatı sunmasının yanısıra, belirli aralıklarla sitemizde düzenlediğimiz kampanyalardan da faydalanma şansı sunuyor. Bu kampanyalarda çeşitli armağanlar kazanma şansınız var. Aboneliğimizden memnun kalacağınızı düşünüyorum. Peki nasıl abone olacaksınız?

1 – Sitemizin üst bölümünde bulunan ‘Abone Ol! Tariflerden Haberdar Ol’ bölümünün hemen altındaki forma e-posta adresinizi yazın ve ‘Gönder’ butonuna tıklayın.

picture-32

2 – Karşınıza çıkan yeni sayfada ‘Complete Subscription Request’ butonunun hemen üstündeki karakterleri, butonun solundaki boşluğa yazın ve ‘Complete Subscription Request’ butonuna tıklayın.

picture-41

3 – Mail adresinizi kontrol edin ve Tarif-i Yemek’den gelen maildeki linki tıklayın. Artık sitemizin e-posta abonesi olacak, tariflerin hepsi eksiksiz olarak mail adresinize gelecek ve kampanyalardan yararlanacaksınız.

Abonelik İptal

Aboneliğinizi iptal etmek istiyorsanız, size gelen maillerden herhangi birinin altında yer alan ‘Unsubscribe now’ linkine tıklayarak aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.